FAQ (Najczęściej zadawane pytania)

 1. Czym jest Infoisinfo.pl

  www.infoisinfo.pl jest darmowym katalogiem przedsiębiorstw i profesjonalistów, którego celem jest skontaktowanie tych przedsiębiorstw i profesjonalistów z użytkownikami szukającymi produktu lub usługi
 2. Co zawierają zasady publikacji?

  Mój komentarz o przedsiębiorstwie został usunięty za nieprzestrzeganie zasad publikacji. Możesz sprawdzić zasady publikacji, klikając tuta.
 3. Jak mogę skontaktować się z przedsiębiorstwem?

  W celu zdobycia informacji i/lub skontaktowania się z przedsiębiorstwem, użyj informacji kontaktowych opublikowanych w profilu przedsiębiorstwa.
 4. Jak mogę zmienić Informacje o przedsiębiorstwie?

  W profilu przedsiębiorstwa możesz kliknąć link “Czy znasz to przedsiębiorstwo? Aktualizuj jego informacje teraz,” a po zarejestrowaniu użytkownika będziesz mógł zmieniać informacje o swoim przedsiębiorstwie.
 5. Jak zarejestrować moje przedsiębiorstwo?

  Żeby twój biznes pojawił się na www.infoisinfo.pl wystarczy zarejestrować się na infoisinfo.pl poprzez link https://www.infoisinfo.pl/mojekonto/zarejestruj/ dostępny na stronie domowej. Po przesłaniu danych rejestracyjnych otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym rejestrację. Możesz także zarejestrować przedsiębiorstwo, klikając bezpośrednio w przycisk "Dołącz swoje przedsiębiorstwo do Infoisnfo za darmo" na stronie domowej. Pojawi się formularz, w którym możesz zawrzeć wszystkie nformacje o swoim przedsiębiorstwie. Po wypełnieniu tych formularzy nasz zespół redaktorów podda je recenzji, zakategoryzuje i opublikuje dane na www.infoisinfo.pl.
 6. Zarejestrowałem moje przedsiębiorstwo, ale nie widzę jego opublikowanych danych.

  Wszystkie rejestracje i zmiany dodane do www.infoisinfo.pl przechodzą pod okiem naszych redaktorów przez proces recenzji, który trwa 24 do 72 godzi. Z tego powodu rejestracja jest niewidoczna na www.infoisinfo.pl.
 7. Nie mogę zarejestrować mojego przedsiębiorstwa..

  W tym przypadku udaj się na infoisinfo.pl, a odpowiemy w ciągu 24/48 godzin.
 8. Nie mogę uzyskać dostępu do konta.

  Jeśli występują problemy z zalogowaniem się przy użyciu swojej nazwy użytkownika, być może zapomniałeś hasła. W takim przypadku zalecamy kliknięcie w link www.infoisinfo.pl/mojekonto/niepamietamwpisanie adresu e-mail, który został użyty do założenia konta użytkownika a nowe hasło zostanie wysłane na twój adres e-mail. Po otrzymaniu nowego hasła proszę usunąć cookies przeglądarki, żeby hasło działało prawidłowo. Następnie będziesz mógł zmienić hasło, klikając w przycisk "Moje konto" w prawym górnym rogu ekranu.
 9. Nie pamiętam nazwy użytkownika.

  W takim przypadku przejdź na stronę stronę kontaktową infoisinfo.pl, a odpowiemy w ciągu 24/48 godzin.
 10. Chcę się wyrejestrować.

  W takim przypadku przejdź na stronę stronę kontaktową infoisinfo.pl, a odpowiemy w ciągu 24/48 godzin.
 11. Już się wyrejestrowałem. Czy moje informacje wciąż są dostępne w Google?

  Google zachowuje kopie witryn przez pewien okres czasu (około 2 miesiące), dlatego nawet jeśli informacje nie pojawiają się już na Infoisnfo, Google będzie je wyświetlać aż do usunięcia kopii.